Contact gegevens

Let op: Op maandag 3 juli zijn we niet bereikbaar, we zijn er dan gezamenlijk even een heerlijk dagje 'tussen uit'.

Telefoonnummer en e-mail kassa:
Telefoonnummer: 0320 - 239 239
E-mail: kassa@agora-lelystad.nl.

Openingstijden kassa:
Dinsdag tot en met vrijdag: 13.00 – 17.30 uur.
Zaterdag en zondag: 13.00 – 16.00 uur.

Bij theatervoorstellingen 1 uur voor aanvang.

Bij filmvertoningen een 30 minuten voor aanvang.
Tijdens schoolvakanties gelden afwijkende openingstijden.

Openingstijden receptie:
Dinsdag tot en met vrijdag: 09.30 - 12.30 uur en 13.00 – 17.00 uur.

Adres:
Agorabaan 12
8224 JS Lelystad

Kvk 39029314
BTW NL 3762.452.B01

Contact afdelingen:

Directie
Jan C Gras - Artistiek Directeur
j.gras@agora-lelystad.nl

Richard Wijnveldt - Zakelijk Directeur
r.wijnveldt@agora-lelystad.nl


Management Assistent
Manon Geerlings
m.geerlings@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 234

Programmering:
info@agora-lelystad.nl

Hoofd Horeca & Congressen
Jennifer van Dijk
j.vandijk@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 242

Marketing & Publiciteit
Lizette de Kam
l.d.kam@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 244

Serita Vossen
s.vossen@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 237

Receptie
info@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 230

Hoofd Techniek
Frans van der Have
frans@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 240

Hoofd Facilitaire dienst en gebouwbeheer
Arie Ducaat
a.ducaat@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 241

Hoofd Financiële Administratie
Harriet Kruis
h.kruis@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 235

Personeelszaken en Coördinator Bioscoop
Yvonne Verkerk
yvonne@agora-lelystad.nl
tel.: 0320 - 239 246

Bestuur Stichting Agora
Mevrouw. J.C. Groenenberg, voorzitter / beleid & strategie
Mevrouw K. Stiemer, vicevoorzitter/ secretaris / marketing
Mevrouw E. v.d. Marel, penningmeester
De heer K. Wijma, personeel en organisatie / bioscoop
De heer G.J. Nieveen, horeca / commercie

 

Locatie